İNŞAAT-TAAHHÜT-MÜHENDİSLİK-DANIŞMANLIK-NAKLİYAT-YAPI MALZEMELERİ ve EĞİTİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
  +90 266 246 07 90
Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin |
Ürünlerimiz


Sika’nın başarılı araştırma ve geliştirme taahhüdünün temel unsuru, stratejik olarak, açıkça tanımlanmış temel yetkinliklere odaklı olmasıdır. Bunlar: İnşaat ve imalat sanayinde su yalıtımı, tutturma, güçlendirme, söndürme ve yük taşıma yapılarını korumadır.

SU YALITIMI
Su yalıtımı, sıvıların ve gazların oyuk ve boşluklar arasından akışını, sıcak ve soğuğun yayılmasının yanı sıra geçişini de en aza indirger. Çok geniş düz çatılar, karmaşık tünel inşaatları, kolayca zarar görebilir olan su rezervleri ve ileri teknolojili bina cepheleri, rüzgâra ve yağmura karşı dayanıklılık anlamıyla geçirimsiz oldukları gibi, ısıya, eskimeye ve titreşime karşı da dayanıklıdır. Dolayısıyla da içlerindeki odaların işlevselliği ve rahatlığı artar.

YAPIŞTIRMA
Tutturma, farklı materyalleri kalıcı, esnek ve güvenli şekilde birleştirir. Taşıtlar, pencereler ve hatta köprülerde kullanılan birkaç ton beton elementi, yeni işlemlere tabi tutularak tutturulurlar. Sika tutturma teknolojileri, nihai mamullerin güvenliğini arttırır ve daha fazla tasarım özgürlüğü sunar. Bu uygulamalar aynı zamanda döngü süresini azaltarak imalat işlemini en verimli hale getirir.

TİTREŞİM AZALTMA
Sabit ve hareketli nesnelerde titreşim azaltma, tüm dalga boylarının titreşimini azaltır, yük taşıma yapıları ve oyuklarda daha yankılaşımın yanı sıra gürültü yayımını da azaltır. Araba, otobüs ya da yolcu gemileri gibi araçların içindeki gürültüler azalır ve rahatlık önemli ölçüde artar.

GÜÇLENDİRME
Güçlendirme; hafif pencere çerçevelerinden, çarpmaya dayanıklı otomotiv gövdelerine ve hatta görkemli beton köprülere kadar, statik ya da dinamik olarak stres yüklü yük taşıma yapılarının taşıma kapasitesini hedeflenen biçimde destekler. Güçlendirme için çözümler mevcut yük taşıma yapılarını güçlendirirken, yenilerini de optimize eder.

KORUMA
Koruma; yük taşıma yapılarının dayanıklılık süresini uzatırken, yeni ve yenilenmiş nesnelerin de kuvvetli olmasını sağlar. Sika çözümleri, beton ve çelik yapıların iklim koşulları, kimyasal etkiler, kirlilik ve yangına karşı korumanın sürekliliğini garanti eder.


Çimento Teknolojisi


Beton Teknolojisi


Beton Bakımı ve Tamiri


Zemin Kaplamaları


Grout ve Ankraj Ürünleri

Enjeksiyon

Derz Dolgu Malzemeleri

Kullanıma Hazır Harçlar

Koruyucu Kaplamalar


Çatı Su Yalıtımı


Rijit Yapıştırma


Seramik Yapıştırma


Su Yalıtımı
© 2016 ALPDİZAYN YAPI
altın fiyatları
MND Ajans